Черкаські «батьківщинівці» виступають за проведення всеукраїнського референдуму

Під час сесійного засідання 23 квітня депутати Черкаської обласної ради від «Батьківщини» запропонували на розгляд звернення до керівництва держави, спрямоване проти запровадження ринку землі та проведення референдуму з цього питання.

Як інформує пресслужба
обласної парторганізації, із текстом звернення присутніх у залі ознайомила депутат обласної ради від «Батьківщини» Наталія Кравцова.
«В нинішніх умовах наша країна не готова до ринку землі ані в організаційному, ані в правовому, ані в економічному сенсі», – зауважила депутатка.
Вона наголосила, що згідно зі статтею 13 Конституції України, земля та її надра в межах території України є об’єктами права власності українського народу. Отже, питання продажу сільськогосподарських земель – виключно справа референдуму.
«Необхідно якнайшвидше розпочати широке, публічне, суспільне обговорення щодо впровадження ринку землі. Українці самостійно повинні вирішити, чи погоджуються вони продавати землю», – сказала депутатка.
«Батьківщинівці» у звернені пропонують  відтермінувати дату введення в дію Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення №552-ІХ» та дозволити запровадити його лише після проведення і позитивного рішення референдуму з цього питання.
Вони закликають представників усіх демократичних сил до мобілізації в питаннях організації та проведення референдуму за народною ініціативою, на який буде винесено питання заборони розпродажу сільськогосподарської землі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова