Черкаські «батьківщинівці» відзначили митрополита нагрудним знаком «За мужність і героїзм»

Нагрудний знак «За мужність і героїзм» митрополиту Черкаському та Чигиринському Іоану від імені міського голови Черкас та міськради вручив заступник мера, депутат обласної ради з фракції «Батьківщина» Роман Буданцев.

Як інформує прес-служба Черкаської обласної парторганізації, нагороду «батьківщинівець» передав під час проведення всеукраїнського військово-цивільного проекту «Холодноярська проща».

21078544_471596229891227_5582486263755101455_n

Митрополит Іоан, який також є і головою Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату, удостоєний такої нагороди за особисту участь у відстоюванні незалежності та територіальної цілісності України, організації 24-х ротацій із залучення понад тисячі військових священників до поїздок у зону проведення антитерористичної операції, за численні відвідини воїнів АТО з метою надання їм духовно-моральної підтримки.

«Із задоволенням побував на «Холодноярській прощі» на Чигиринщині. Це благодійний проект, який поєднує в собі і реабілітацію для ветеранів війни, і сімейне дозвілля для їхніх родин, а також несе в собі духовну та просвітницьку місію», – сказав «батьківщинівець» Роман Буданцев.

За його словами, митрополит Іоан є духовним взірцем для черкасців.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова