Черкаські «батьківщинівці» у Міжнародний день миру спілкувалися зі школярами

Голова Черкаської обласної парторганізації Юрій Тренкін разом із депутаткою обласної ради від «Батьківщини» Тетяною Волочай у Міжнародний день миру прийшли до першокласників черкаської школи №34.

Про це інформує пресслужба обласного партосередку.

Зустріч із дітьми була дуже теплою та зворушливою, бо розмовляли про найбільш хвилюючу тему для українців про мир.

Черкаські школярі розповідали політикам про те, як їхні матусі волонтерять і допомагають армії, як товаришують і підтримують своїх однолітків, які приїхали із міст, найбільш постраждалих від війни. Діти пишаються українськими Героями і переживають за їхнє життя, вони бажають, щоб війна якнайшвидше закінчилася.

Свої переживання учні передають через малюнки, які показали своїм гостям. Тут і українські воїни, які перемагають ворога, і будиночки із жовто-блакитними прапорами, і лелеки на пшеничних полях Бо це їхнє найзаповітніше бажання – жити в мирній Україні!

«Міжнародний день миру, який відзначається щорічно 21 вересня, для нас і наших дітей має особливе значення. Бо сьогодні наша країна платить величезну ціну за мир і бореться проти російської агресії, щоб у цих діток було мирне майбутнє і щасливе дитинство», – зауважив Юрій Тренкін.

На згадку про зустріч партійці подарували першокласникам 100 ранців. А щоб покращити освітній процес, який наразі відбувається в режимі онлайн, для вчителів навчального закладу політики передали 5 сучасних ноутбуків.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова