Черкаські «батьківщинівці» роблять вклад у перемогу, відправляючи допомогу на фронт

Депутат Черкаської обласної ради від «Батьківщини» Наталія Кравцова з перших днів війни робить свій внесок у Перемогу. Вона допомагає українським військовим, які нищать ворога на передовій.

Про це інформує пресслужба обласної парторганізації.

Власним прикладом Наталія Кравцова мотивувала однопартійців, друзів, керівників черкаських підприємств, представників громадських організацій, військових підрозділів. Вона згуртувала навколо себе однодумців і створила справжній віртуальний волонтерський хаб, де разом із партнерами збирають кошти, закуповують та доставляють на фронт все необхідне.

«Запитів на допомогу для наших захисників багато. Хтось звертається офіційно листом, хтось у телефонному режимі. Намагаємося виконати всі замовлення. Нещодавно разом із партнерами для наших військових придбали тепловізори, кілька дронів, два автомобіля. Це вартісні покупки. Лише один дрон коштує близько 140 тис грн», – розповідає Наталія Кравцова.

Вона наголосила, що, об’єднавшись, можна зробити багато корисного і навела приклад, коли за 5 днів вдалося зібрати майже 1 млн грн для придбання стратегічно важливих речей для потреб ЗСУ.

«Завжди готові допомогти однопартійці. Зокрема, депутати Черкаської міської ради від «Батьківщини» Юрій Тренкін, Роман Діскант, Олексій Мельник та Валерій Міняйло надали фінансову допомогу на придбання на фронт автомобіля. Тож вже незабаром новенький пікап буде слугувати нашим захисникам для виконання «гарячих» завдань. Також хочу висловити слова подяки за фінансову підтримку керівнику підприємства «Маїс» Сергію Терещуку та моїм колегам із компанії «АгроАрена», – говорить депутатка.

Завдяки співпраці волонтерки із ПАТ «Черкасиобленерго» для українських бійців на фронт вдалося відправити сучасні рації, карімати, одяг та продукти харчування, армійські речові мішки та інші важливі речі.

Наталія Кравцова разом із партнерами успішно знаходить допомогу для України за кордоном. Зокрема, приватна волонтерська фундація інвестора Кіра Горшкова та український інвестиційний Multi-family Office AdvanceFinance Alliance стали помічниками для Наталії в організації допомоги черкаським лікарням та військовим медикам, які працюють у гарячих точках. Засоби медичного призначення  надійшла через приватні ініціативи з Німеччини (Марк Гюнтер) та Ізраїлю. Фонд «Unchian_Ukraine» разом з українським інвестиційним Multi-family Office AdvanceFinance Alliance допоміг придбати інсулін для Черкаської обласної лікарні та Третьої міської лікарні швидкої медичної допомоги.

Волонтерську допомогу Наталія Кравцова вважає маленькими кроками до спільної перемоги.

Ось і кошти від придбаних пані Наталією двох картин на благодійному аукціоні теж відправлені на допомогу українській армії.

«Батьківщинівка» переконана, що нині кожна українська гривня має працювати на перемогу. Тож партійці допомагають фронту чим можуть, щоб у нашій країні якнайшвидше настав мир.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова