Черкаські «батьківщинівці» пропонують відхилити законопроєкт №6013

Йдеться про законопроєкт №6013 «Про особливості регулювання підприємницької діяльності окремих видів юридичних осіб та їх об’єднань у перехідний період».

Як інформує пресслужба обласної парторганізації. відповідне звернення озвучено на 17-му сесійному засіданні обласної ради керівником фракції «Батьківщина» Семеном Радченком.

Він, зокрема повідомив, що законопроєктом пропонується змінити 25 надважливих нормативних актів та скасувати Господарський кодекс України, що призведе до розбалансування і так недосконалої системи регулювання відносин у сфері підприємницької діяльності.

«Впровадження цього закону призведе до примусової реорганізації бізнесу, адже перетворення потребуватимуть тисячі приватних підприємств, фермерських господарств, десятки тисяч інших суб’єктів господарювання. А це затримка у часі та додаткові фінансові витрати, які понесе бізнес, знесилений війною», – пояснив Семен Радченко.

Семен Радченко звернув увагу присутніх на ряд проблем, які виникнуть при зміні законодавства.

«Батьківщинівці» переконані, що законодавчі рішення мають сприяти бізнесу, а зміна правил в економіці має бути виваженим та продуманим кроком. Аби зберегти систему правового регулювання господарської діяльності та упередити серйозне розбалансування відносин у сфері підприємництва, депутати у звернені просять відхилити законопроєкт 6013.

За відповідне рішення проголосувала більшість депутатів Черкаської обласної ради.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова