Черкаські «батьківщинівці» продовжують підтримувати ЗСУ

Голова Черкаської обласної партійної організації Юрій Тренкін продовжує регулярно надавати допомогу українським захисникам.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, цього разу партієць придбав на потреби військових прилади для безперервної роботи Старлінку.

За терміновим запитом від мінометників 118 окремої бригади територіальної оборони, яка наразі перебуває у найгарячішій точці на Сході, «батьківщинівець» оперативно закупив для відправки на фронт зарядну станцію AlphaESSBLACKBEE1000 вартістю 23680 грн та інверторнийгенератор на 1,6КВт вартістю 20 тис.рн.

За оперативність і розуміння важливості даного питання свою вдячність через соціальні мережі висловила волонтерка Яна Щербатюк.

«Справжню цінність наявності звʼязку може знати тільки військовий в зоні бойових дій та його родичі, які щодня чекають від рідного захисникаповідомлення чи дзвінка. Вдячність Юрію Тренкінуза довіру, розуміння та за те, що мегаоперативно повністю закрив запит від хлопців. За добу наші захисники вже й отримали подарунки!» – написала Яна Щербатюк на своїй сторінці у Фейсбук.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова