Черкаські «батьківщинівці» привітали освітянок зі святом

Голова Черкаської обласної парторганізації Юрій Тренкін разом із заступником голови парторганізації Ігорем Волошиним відвідали освітні заклади Черкас.

Як поінформувала пресслужба обласного партосередку, під час зустрічі з колективами дитячих садочків та школи партійці поцікавилися проблемами закладів та привітали освітянок зі святом весни.

У ДНЗ №34 «Дніпряночка» завідувачка Олена Перцева показала партійцям внутрішні приміщення закладу та групові осередки. При цьому вона наголосила на потребі капітального ремонту пральні та необхідності закупівлі для дитсадка промислових пральних машин. Окремо обговорили питання ремонту паркану, який постраждав при укладанні теплотраси.

У дитячому садочку №91 «Кобзарик» на запрошення завідувачки Алли Бугайової гості оглянули басейн, поцікавилися станом асфальтного покриття та освітлення у дворі закладу. До речі, всі ці роботи були виконані ще за першої депутатської каденції Юрія Тренкіна.

«Сьогодні завідувачка дитсадочку «Кобзарик»звернула нашу увагу на потреби в облаштуванні приміщення харчоблоку, зокрема на необхідності встановлення вентиляційної системи і передала нам відповідне звернення», – розповів Юрій Тренкін.

Проблеми, що хвилюють керівників закладів, також обговорили із завідувачкою ДНЗ №50 «Світлофорчик» Тетяною Прасол та директоркою ЗОШ №34 Валентиною Козій.

Під час зустрічі з колективами цих закладів партійці привітали представниць освітньої галузі із Міжнародним жіночим днем, вручили квіти та подарунки. Побажали їм міцного здоров’я і витримки у не простій роботі.

«У цей складний час черкаські освітяни гідно тримають освітянський фронт 24/7, мають активну громадянську позицію, займаються волонтерською діяльністю, дбають за безпеку наших найменших черкасців. Дякуємо їм за тепло сердець і любов до наших дітей. Переконаний, черкаські освітяни заслуговують безмежної поваги нашої громади», – сказав Юрій Тренкін.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова