Черкаські «батьківщинівці» підтримали звернення про заборону діяльності УПЦ московського патріархату

Депутати обласної ради від «Батьківщини» підтримали звернення до Президента, Верховної Ради, Кабміну і Ради нацбезпеки та оборони із закликом заборонити діяльність УПЦ московського патріархату на території України.

Як інформує пресслужба Черкаської обласної парторганізації, відповідне рішення прийнято на 17-му сесійному засіданні обласної ради.

У тексті звернення наголошується, що коли весь український народ веде боротьбу не на життя, а на смерть, за свою країну, коли дочки й сини України гинуть внаслідок невиправданого нападу росії, представники гілки російської православної церкви в Україні, яка називає себе Українською православної церквою (московського патріархату), дозволяють собі транслювати кремлівську пропаганду, пропаганду «рускаваміра», виправдовують агресію путіна і росії проти України, свідомо сіють розбрат серед вірян нашої держави.

Депутати рішуче засудили будь-які прояви колабораційної діяльності, зокрема й направленої на порушення конституційного ладу України, співпраці з ворогом-загарбником (російською федерацією) на шкоду Україні та порушення її територіальної цілісності.

Відповідне рішення було підтримано більшістю голосів (38).

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова