Черкаські «батьківщинівці» переймаються освітніми проблемами

Депутати Черкаської міськради підтримали запит депутата від «Батьківщини» Юрія Тренкіна щодо організації протипожежної безпеки у школах і дитсадках міста.

Як повідомляє пресслужба Черкаської обласної парторганізації, на останній сесії міськради, яка відбулася 20 лютого, партієць повідомив присутнім, що у школах та дитсадках міста склалася критична ситуація із протипожежною безпекою.


«Фахівці ДСНС перевірили 95 об’єктів і надали інформаційні листи з переліком недоліків. Основними є: відсутність необхідної кількості вогнегасників і засобів індивідуального захисту, дерев’яні елементи горищ не оброблені засобами вогнезахисту, приміщення не обладнані автоматичною протипожежною сигналізацією та системою оповіщення про пожежу», – інформував присутніх Юрій Тренкін.

Партієць наголосив, що з перевірених 95-ти об’єктів лише на 5-тьох є пожежна сигналізація.

Аби уникнути техногенних і пожежних небезпек, Юрій Тренкін запропонував департаменту освіти розробити проектно-кошторисну документацію з обладнання автоматичною пожежною сигналізацією дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, придбати та встановити відповідне обладнання в освітніх закладах міста.

За запит «батьківщинівця» проголосувало 28 депутатів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова