Черкаські «батьківщинівці» на сесії міської ради підтримали соціальні ініціативи

Депутати Черкаської міської ради від фракції «Батьківщина» проголосували за ряд важливих соціальних питань, які були винесені на розгляд сесії.

Про це інформує пресслужба обласної парторганізації.

Так, «батьківщинівці» одноголосно підтримали пропозицію передбачити у місцевому бюджеті кошти на виплату грошової допомоги у сумі 50 тис. грн сім`ям зниклих безвісти військових та 500 тис. грн  для виплат пораненим захисникам України на лікування.

Також партійці одноголосно проголосували за перерозподіл субвенції на забезпечення заробітної плати учителям та викладачам професійно-технічних закладів освіти, а також на капітальні видатки для підтримки ЗСУ.

Окрім цього, депутати підтримали пропозицію –замість «Пакунку малюка» черкаським породіллям під час народження дитини виділяти по 25 тис.грн.

Голова фракції «Батьківщина» у Черкаській міській раді Роман Діскант наголосив на доцільності такого питання, оскільки до цього відбувалося дублювання цієї послуги – «Пакунок малюка» видавало і місто, і держава.

«Я вважаю, що ми маємо стимулювати народжуваність у нашому місті. На мою думку, потрібно переходити до монетизації соціальних послуг у Черкасах», – наголосив Роман Діскант.

Одностайно підтримали «батьківщинівці» зміни до програми «Турбота» та проголосували за те, щоб додати до списку соціально незахищених громадян, яким видаватимуться продуктові набори, людей з набутою інвалідністю.

«Наша фракція завжди приділяє велике значення питанням, що стосуються вирішення соціальних проблем, надання допомоги соціально не захищеним верствам населення. Дякую колегам за конструктивну роботу на сесії», – сказав голова Черкаської обласної парторганізації, секретар міської ради Юрій Тренкін.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова