Черкаська «Батьківщина»: Жодне будівництво не розпочнеться без згоди громади

Лише громада Черкас повинна вирішувати, як розбудовувати мікрорайони міста. Мешканці мають визначатися, що вони хочуть бачити в тому чи іншому місці – житловий масив, спорткомплекс, торгівельний центр чи паркову зону.

Як повідомляє прес-служба Черкаської обласної парторганізації, про це заявив депутат Черкаської міськради з фракції «Батьківщина» Юрій Тренкін у газеті «Моя Батьківщина – Черкаси», коментуючи будівництво у мікрорайоні Митниця, яке викликало чимало суперечок.

«Черкаси мають бути сучасним обласним центром із розвиненою інфраструктурою. Тому місто потрібно розбудовувати. Проте все потрібно робити по-розумному, із дотриманням законодавства, будівельних норм і обов’язковим погодженням із громадою», – переконаний Юрій Тренкін.

«Батьківщинівець» нагадав, що ще донедавна Митниця була малоперспективним мікрорайоном Черкас.

«Нинішня влада на чолі із міським головою Черкас, керівником обласної парторганізації Анатолієм Бондаренком звернула увагу на цей мікрорайон і почала його впорядковувати, розбудовувати інфраструктуру. Нині там будуються дороги, пришкільні спортивні майданчики, функціонує найбільший у місті фітнес-клуб з повноформатною аквазоною», – зазначив Юрій Тренкін.

Він розповів, що на Митниці планується будівництво льодового палацу, багатофункціональної спортивної арени, спортивних майданчиків, велодоріжок, муніципальної поліклініки.

«Не може такий прекрасний мікрорайон поблизу водної артерії бути занедбаним, а його вільні земельні ділянки перетворюватися на сміттєзвалища», – наголосив депутат Черкаської міськради від ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова