Черкаська «Батьківщина» виступає проти чергового підвищення тарифів

Голова обласної партійної організації Юрій Тренкін занепокоєний черговим підвищенням тарифів на розподіл природного газу, запланований владою.

Про це політик написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Сьогодні, коли населення України знаходиться у скрутному становищі (зростає безробіття, рівень бідності, відбувається падіння економіки), влада знову готує підвищення тарифів для населення. Зокрема, планується підвищення тарифів для операторів розподільчих мереж (облгазів) міст України, а саме, підвищення плати за розподіл (доставку) природного газу, що відобразиться в платіжках населення», – написав Юрій Тренкін.

«Батьківщинівець» наголосив, що здорожчання газу, окрім зростання вартості комунальних послуг, призведе до підвищення цін на товари та послуги, негативно відобразиться на роботі медичної галузі, яка продовжує складну боротьбу з пандемією COVID-19».

Він вважає, що чергове підвищення тарифів стане нищівним ударом по сімейному бюджету переважної більшості українців, зокрема черкащан, а також нанесе шкоду малому та середньому бізнесу.

«Уже тепер тарифи на газ та електроенергію, без перебільшення, є драконівськими. Для багатьох українських сімей оплата комунальних послуг є непосильним тягарем», – зазначив Юрій Тренкін.

Черкаська «Батьківщина» виступає проти чергового підвищення будь-яких тарифів. Фракція «Батьківщина» у Черкаській міській раді готує звернення до керівництва країни щодо недопущення підвищення тарифів за розподіл (доставку) природного газу для газорозподільних компаній, а також тарифів на електроенергію.

«З такими зверненнями на Черкащині виступлять депутати від «Батьківщини» усіх рівнів рад. Президент та уряд країни повинні усвідомити, що потрібно не підвищувати тарифи, а втілювати в життя жорстку та ефективну антикризову програму для збереження економіки, а головне завдання влади – дбати про людей», – йдеться у документі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова