Черкаська «Батьківщина» проаналізувала діяльність парторганізації в умовах воєнного часу

Днями відбулося засідання розширеного бюро Черкаської обласної партійної організації.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, захід відбувся під головуванням очільника обласної «Батьківщини» Юрія Тренкіна.

Під час засідання партійці проаналізували діяльність парторганізації в умовах воєнного стану, дали оцінку волонтерській роботі «батьківщинівців», а також промоніторили діяльність партійних офісів та громадських приймалень у громадах Черкащини.

«Важливою складовою партійної роботи в умовах війни стала волонтерська діяльність. З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну наші партійці організувалипотужний волонтерський рух у тилу. Черкаські «батьківщинівці» та прихильники партії роблять все можливе, щоб зібрати та направити допомогу українським бійцям, людям, які перебувають у найбільш постраждалих від воєнних дій територіях, допомагають переселенцям. Згуртованою командою однодумців ми робимо все, щоб прискорити перемогу», – наголосив очільник обласної парторганізації Юрій Тренкін.

Під час засідання бюро присутні заслухали звіти голови фракції «Батьківщина» у Черкаській міській раді Романа Дісканта та голови фракції у Черкаській обласній раді Семена Радченка про діяльність фракцій у 2022 році, а також дали оцінку їхній роботі.

На засіданні бюро розглянуто питання розбудови партійної структури відповідно до адміністративно-територіальної реформи та визначилися із кандидатурами голів парторганізацій у  районах, міських, сільських та селищних територіальних громадах.

Розглянули і питання обрання та затвердження партійною конференцією голови Черкаської обласної парторганізації ВО «Батьківщина». Присутні до розгляду запропонували кандидатуру Юрія Тренкіна і одностайно її підтримали голосуванням. Тепер рішення за конференцією, яка відбудеться у жовтні.

Юрій Тренкін подякував партійцям за довіру та за роботу у згуртованій команді.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова