Черкаська «Батьківщина» повідомляє про тиск на членів ДВК

На Черкащині члени дільничних виборчих комісій від «Батьківщини» отримують дзвінки з вимогою з’явитися до Управління Служби безпеки України в Черкаській області для розмови.

Як інформує прес-служба обласної парторганізації, у Черкаському обласному виборчому штабі ВО «Батьківщина» зафіксували вже понад півсотні таких фактів.

Члени ДВК від «Батьківщини» переповідають, що в СБУ, як правило, їх запитують про причини їхнього перебування в партії, чи отримують вони оплату за свою роботу, чи мають від цього якісь вигоди.

«Ми розцінюємо це як тиск на наших партійців, на членів виборчих комісій з метою залякування та подальшої відмови від роботи. Це втручання правоохоронних органів у виборчий процес», – коментує ситуацію керівник Черкаського обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін.

Він також нагадав, що це не перша спроба правоохоронних органів чинити тиск на партійців та прибічників «Батьківщини». Так, у розпал передвиборної кампанії Черкаська обласна прокуратура порушила юридично безпідставні справи проти партійців.

«Нині й такі методи застосовують. Однак тиск не завадить нам гідно та відповідально провести виборчу кампанію», – наголосив Юрій Тренкін.

В обласному виборчому штабі ВО «Батьківщина» просять своїх представників негайно повідомляти про всі випадки тиску на «гарячу лінію», а також роз’яснюють, як діяти в разі дзвінків від правоохоронців.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова