Черкаська «Батьківщина» підтримала звернення облради до керівництва України

Черкаські «батьківщинівці» підтримали депутатське звернення до голови Верховної Ради та прем’єр-міністра України про необхідність якнайшвидше внести зміни до законодавства щодо стимулювання діяльності дрібних фермерських господарств і деконцентрації повноважень у сфері земельних відносин.

Як повідомляє прес-служба Черкаського обласного партосередку, депутати облради від «Батьківщини» на останній сесії віддали свої голоси за звернення до керівництва країни.

Запропонований законопроект (реєстр. №7363) передбачає передачу повноважень із розпорядження землями, які знаходяться за межами населених пунктів, об’єднаним територіальним громадам. Водночас повноваження зі здійснення державного контролю за використанням та охороною земель переходять до виконавчих комітетів сільських, селищних і міських рад.

«Батьківщинівці» наголосили, що цей законопроект важливий, оскільки запроваджує низку антирейдерських заходів та встановлює дієві запобіжники для захисту майнових прав власників і користувачів земельних ділянок.

«Ми переконані, що ухвалення законопроекту сприятиме посиленню фінансової спроможності ОТГ, забезпечить деконцентрацію повноважень у сфері земельних відносин та захист сільгоспвиробників від рейдерства, стимулюватиме створення та діяльність дрібних фермерських господарств», – сказав депутат від «Батьківщини» Віктор Гончаренко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова