Черкаська «Батьківщина»: Монетизація пільг на проїзд – черговий обман влади

Через рішення Кабінету міністрів від 14 березня 2018 року пільгові категорії громадян опиняться у вкрай невигідному становищі.

Як інформує прес-служба Черкаської обласної парторганізації, про це заявив депутат міської ради від «Батьківщини» Юрій Тренкін.


«З 1 липня перевізники не надаватимуть безкоштовних послуг учасникам АТО, учасникам бойових дій, пенсіонерам та іншим громадянам, які мали право на пільговий проїзд. Натомість урядовці пропонують відшкодовувати вартість проїзду «живою копійкою». На перший погляд, це видається позитивним нововведенням. Проте чинна влада реалізовуватиме його у звичному для себе стилі – із цілковитим нехтуванням інтересів людей», – сказав Юрій Тренкін.

Партієць пояснив, що згідно постанови розмір компенсації пільговикам встановлюватиметься обласною владою. Кабмін лише затверджує основний принцип розрахунків на місяць – середня вартість проїзду множиться не менше, аніж на 30 поїздок. Разом з тим, столичні можновладці радять враховувати проїзд виключно комунальним транспортом.

«Зрозуміло, що на справедливість у розрахунках очікувати не варто. Суму відшкодування по Черкаській області затвердили на рівні 60 гривень на місяць. Зауважу, що на Черкащині з комунального транспорту є лише тролейбуси, послугами яких не охоплені навіть мікрорайони Черкас. У районних центрах комунального транспорту практично немає», – наголосив Юрій Тренкін.

Підрахунки свідчать, що пільговики будуть обмежені в поїздках. За словами партійця, проїзд лише на роботу за 22 робочих дні коштуватиме 352 грн, а реально людині компенсуватимуть не більше 60 грн. У навколишніх селах поблизу Черкас комунальний транспорт відсутній взагалі.
«І хто ж поверне пільговику ці гроші?!» – обурюється «батьківщинівець».

Юрій Тренкін переконаний, що в такий спосіб влада вчергове цинічно й зухвало ошукує власних громадян.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова