Центр захисту киян виступив на підтримку мешканців Голосіївського району

Центру захисту киян вимагає від міського голови Віталія Кличка притягнути до відповідальності керівництво КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва».

Про це повідомляє прес-служба столичної парторганізації ВО «Батьківщина».

«До нас надходять численні скарги мешканців Голосіївського району на погрози від керуючого комунального підприємства», – розповів керівник юридичного департаменту Юрій Власенко.

За його словами, ще з серпня 2018 року працівники цього підприємства розвішують оголошення з погрозами про відключення від електропостачання будинків у разі несплати окремими мешканцями боргів за комунальні послуги. Останні ж оголошення вже мають характер відкритих погроз. Жителів лякають відключенням ліфтів та електропостачання у місцях загального користування, якщо боржники не сплатять за рахунками.

«Мешканці будинку по проспекту Голосіївському, 17-Б, жаліються, що ліфт уже відключили, незважаючи на те, що 90% сусідів справно оплачують рахунки», – уточнив Юрій Власенко.

Юристи Центру захисту киян встановили, що дії КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва» є незаконними, і направили офіційне письмове звернення до мера Києва з вимогою провести перевірку дій КП та змусити організацію припинити «тероризування» мешканців мікрорайону.

Довідково. Центр захисту киян створено за ініціативою Юлії Тимошенко для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів і звернень, пройти курси цифрової грамотності, одержати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста. Працює гаряча лінія Центру захисту киян 0 (800) 30-20-19.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова