Центр захисту киян навчає пенсіонерів користуватися комп’ютерами

Протягом 7 місяців команда Центру захисту киян втілює в життя соціально-освітній проект «Цифрова грамотність». За цей час 1564 людини успішно завершили навчання та отримали сертифікати.

Як повідомляє прес-служба Київського міського партосередку ВО «Батьківщина», навчальна програма курсу триває 1 місяць, заняття відбуваються 1 раз на тиждень по 2 години. Кількість людей у групі – до 20 осіб. Викладачі забезпечують слухачів на період навчання ноутбуками та друкованими матеріалами.

Після завершення курсу кияни можуть легко працювати з комп’ютером та користуватися Інтернетом. Вони без черг сплачують за комунальні послуги, записуються на прийом до лікаря онлайн, замовляють ліки в аптеках, знаходять потрібну інформацію та в курсі всіх актуальних новин. Крім того, слухачі навчаються спілкування в соцмережах. Курси безкоштовні.

«Якщо ви бажаєте стати слухачем «Цифрової грамотності», або записати своїх близьких, зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію 0800 30 2019. Навчання відбувається за адресою вул. Городецького, 4 (поблизу станцій метро «Майдан Незалежності» та «Хрещатик»)», – ідеться в повідомленні Київської міської «Батьківщини».

Нагадаємо, Центр захисту киян створено з ініціативи Юлії Тимошенко для інформування жителів столиці та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та здобути підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова