Центр захисту киян надасть безкоштовну юридичну допомогу постраждалим від аварії в ТРЦ Ocean Plaza

Центр захисту киян надасть безкоштовну юридичну допомогу постраждалим через пошкодження магістрального трубопроводу поблизу ТРЦ Ocean Plaza.

13 січня через пошкодження магістрального трубопроводу поблизу ТРЦ Ocean Plaza постраждали люди. За даними КП «Київтеплоенерго», пошкодження відбулося через зношеність мережі, адже трубопровід прокладено в 1987 році. На місці аварії потребує заміни трубопровід довжиною 23 метри.

Центр захисту киян вимагає від керівництва КП «Київтеплоенерго» вжити невідкладних заходів для ліквідації наслідків аварії та недопущення подібних випадків у майбутньому.

Відповідно до вимог чинного законодавства України, майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної особи та її майну, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.

Центр захисту киян пропонує всім постраждалим у результаті аварії звернутися за безкоштовною правовою допомогою для відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

Адвокати Центру захисту киян підготують необхідні документи та в разі необхідності звернуться до суду з метою належного захисту прав та законних інтересів постраждалих.

Отримати консультацію можна за телефоном: 0 800 30 20 19.

Центр захисту киян створено з ініціативи Юлії Тимошенко для інформування мешканців міста та надання безкоштовної правової допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей і проектів на користь міста.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова