Буковинські волонтери доставили гуманітарну допомогу на Київщину

Волонтер благодійного фонду «Милосердя без кордонів», депутат Чернівецької облради Іван Мунтян із колегами доставив гуманітарну допомогу в Бучанський район Київщини.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької облпарторганізації ВО «Батьківщина».

Буковинські волонтери привезли на звільнену від окупантів Київщину та у військовий госпіталь столиці продукти, засоби гігієни, медикаменти. Особливо люди тішилися запашному свіжому хлібу – він був не просто їжею, а символом повернення мирного життя.

Іван Мунтян вирішив доставити допомогу особисто, поспілкуватися з мешканцями, які пережили окупацію і пройшли найстрашніше. Він радить усім, хто ще досі сумнівається у причинах цієї війни, або шукає виправдання тому, що трапилося, приїхати в Бучу, Ірпінь, Бородянку та інші, визволені від ворога українські міста і села , подивитися в очі людям, які вижили.

«Закликаю людей, яким пощастило не зазнати жахів війни, підтримати зараз тих, хто постраждав від російської агресії, – каже Іван Мунтян. – Зараз в Україні люди відчувають через війну страх, зміни у звичному житті… Але ці люди, які пережили окупацію, втратили набагато більше. Багато з них зовсім втратили житло, а багато хто ніколи не зможе повернути до життя своїх рідних… Тому наше завдання – приділити їм якнайбільше турботи і любові».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова