Буковинські волонтери доставили гуманітарний вантаж у зону АТО

Активісти Кіцманського волонтерського центру допомоги Українській армії, яким керують і до якого входять «батьківщинівці» району, вчергове доставили гуманітарний вантаж бійцям у зону АТО.

Як повідомляє прес-служба Чернівецького обласного партосередку, харчі та речі першої необхідності отримали бійці в Новомихайлівці, Тоненькому, Авдіївці, Константинівці та Бахмуті на Донеччині, а також Попасному на Луганщині.

1 (2)
Серед привезених продуктів – питна вода, хліб, калачі, крупи, консервації та свіжі овочі, яких так не вистачає солдатам у зоні АТО.
Волонтери доправили на Схід картоплю, одяг, шкарпетки та інші речі першої необхідності. Продукти та речі, зібрані мешканцями села Шипинці, а також воду освятив отець Володимир із Шипинського чоловічого монастиря.

«До збору продуктів і предметів вжитку найактивніше долучилися колективи Кіцманської центральної районної лікарні, районного центру первинної медико-санітарної допомоги, громада Шипинців на чолі з сільським головою Василем Нявчуком, ченці Шипинського чоловічого монастиря, колектив «Южинецькі молодички», комбінат хлібопродуктів та Кіцманський територіальний центр», – розповіла керівник волонтерського центру, член бюро районної «Батьківщини» Анна Юрбаш.

4 (1)
За її словами, коштами на пальне для неблизької поїздки на Схід допомогли працівники Кіцманської міжрайонної державної податкової інспекції на чолі з керівником Іваном Репіховським, а також депутат-«батьківщинівець» Чернівецької облради Андрій Маковей.
Очільниця фракції «Батьківщина» Кіцманської міськради Світлана Петречук розповідає, що бійці щиро раділи гостинцям, а в Тоненькому допомогли волонтерам відремонтувати автобус.

«Благословіння Господнє і обряд освячення допомагали волонтерам в дорозі, а нашим солдатам – під час захисту кордонів України», – каже Світлана Петречук.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова