Буковинська «батьківщинівка» отримала нагороду від Православної церкви України

Депутатка Чернівецької облради Світлана Фочук нагороджена Православною церквою України Орденом Святої рівноапостольної княгині Ольги. Нагороди з нагоди 30-ліття Чернівецько-Буковинської єпархії ПЦУ вручав митрополит Чернівецький і Буковинський Данило. Також відбувся подячний молебень біля пам’ятника першій Літургії відродженої УАПЦ в Центральному парку культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка у Чернівцях. Пам’ятник встановлений на честь 20-ї річниці від звершення в […]

Депутатка Чернівецької облради Світлана Фочук нагороджена Православною церквою України Орденом Святої рівноапостольної княгині Ольги.

Нагороди з нагоди 30-ліття Чернівецько-Буковинської єпархії ПЦУ вручав митрополит Чернівецький і Буковинський Данило.

Також відбувся подячний молебень біля памятника першій Літургії відродженої УАПЦ в Центральному парку культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка у Чернівцях.

Памятник встановлений на честь 20-ї річниці від звершення в місті першої божественної літургії українською мовою 2 вересня 1990 р.

До пам’ятника прийшли буковинці, які активно долучилися до заснування і будівництва єпархії. Владика Данило після молебня, який звершив у співслужінні з  єпископом Тернопільським і Теребовлянським Павлом, згадав багатьох парафіян і священників, з якими відроджував українську церкву на Буковині. Про кожного сказав добре слово, хто і чим відзначився у цій боротьбі, нагородив митрополичими грамотами, медалями та орденами тих, хто будував і нині будує українську православну церкву на Буковині.

Серед нагороджених – і Світлана Фочук.

«За жертовну любов, та віддану працю на благо Помісної Української Православної Церкви і побожного народу», – йдеться у грамоті, яка додається до ордена.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова