Буковинська «Батьківщина» звертається до уряду з вимогою знизити тарифи

Лідер буковинських «батьківщинівців» Іван Мунтян повідомив про свою ініціативу з проведення позачергової сесії обласної через безпідставне підвищення тарифів.

Про це повідомляє пресслужба обласного осередку партії.

Голова Чернівецької обласної «Батьківщини» Іван Мунтян на брифінгу підлав критиці урядовий «подарунок під ялинку» українцям – суттєве підвищення тарифів на газ, електроенергію, а відповідно і на тепло.

Партієць зауважив, що поки інші країни світу в умовах пандемії максимально підтримують своїх громадян, український Кабмін вирішив здерти з людей останнє.

Іван Мунтян наголосив, що партія «Батьківщина» вважає підвищення тарифів необґрунтованим та несправделивим, а дії влади – знущанням над українцями. Політик повідомив, що від імені фракції «Батьківщина» ініціював проведення позачергової сесії обласної ради саме з цих питань. Підготовлено звернення до уряду, в якому йдеться про механізм вирішення наболілої проблеми.

«Ми закликаємо прийняти звернення до уряду з вимогою знизити тарифи. Я зареєстрував проєкт цього рішення, але реакції поки що немає. Ми не можемо стояти осторонь проблем буковинців! Ми не просто критикуємо, ми пропонуємо вирішення проблеми», – зазначив Іван Мунтян.

Партієць додав, що план дій по зниженню тарифів полягає в тому, щоб газ українцям продавали за тією ціною, за якою держава його закупила, тобто, втричі нижче, аніж зараз. І ресурс для такої стратегії є – це газ власного видобутку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова