Буковинська «Батьківщина» зосереджується на вирішенні конкретних проблем краян

Фракція «Батьківщина» в Чернівецькій обласній раді плідно попрацювала на пленарному засіданні.

Депутатські запити «батьківщинівців» з обласної ради отримують реагування, а буковинці нарешті – довгоочікувані дороги, повідомляє пресслужба обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

Два депутати від «Батьківщини» прозвітували на сесії облради про те, що їхня тривала боротьба за відновлення доріг на Буковині увінчалася успіхом.

Депутат Аурел Рошка домігся початку ремонту дороги у Глибоцькій ОТГ, а саме, ділянки поблизу села Привороки, якою користуються мешканці розташованих поблизу сіл.

«Це питання неможливо було зрушити з мертвої точки десятки років! Відколи я депутат – я сам роками добивався ремонту дороги, писав звернення і запити, стукав у всі можливі двері… Ця дорога просто була непридатною для їзди, убитою. По ній уже не їздили, а переповзали з ями в яму», – розповів депутат.

Тепер завдяки його наполегливості ремонт дороги нарешті розпочався.

Також постійним «штурмуванням» відповідальних структур домігся ремонту дороги поблизу с. Кам’янка на Глибоччині депутат-«батьківщинівець» Валерій Грижук. На цій сесії свій виступ депутат присвятив необхідності капітального ремонту ділянки дороги поблизу села Петричанка. Новий депутатський запит на виділення коштів для цієї мети озвучений на цій сесії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова