Буковинська «Батьківщина» заявляє про залякування партійців по телефону

На телефони партійців Чернівецької області почали надходити дзвінки від шахраїв, які начебто проводять опитування, а в процесі розмови вимагають зізнань у порушенні виборчого законодавства.

Про це інформує прес-служба обласного партосередку ВО «Батьківщина».

«За інформацією одного із партійців, йому телефонувала дівчина, звернулася до нього на ім’я й по батькові, представилася працівницею «Опори», а далі поцікавилася, чи збирається він іти на вибори і за кого має намір голосувати. На відповідь «за Юлію Тимошенко» перейшла в наступ: зненацька почала питати, чи відомо йому про кримінальну відповідальність за підкуп голосів, і вже зовсім несподіваним стало запитання «Хто дав вам тисячу гривень?» Далі були вимоги «зізнатися в усьому», назвати «того, хто дав гроші – і тоді вам нічого за це не буде». Коли активіст (член партії від 2004 року) обурився, дівчина кинула трубку», – ідеться в повідомленні Чернівецької обласної «Батьківщини».

Згаданий партієць зафіксував телефонний номер, з якого йому надійшов хуліганських дзвінок, і звернувся до правоохоронних органів.

Чернівецька обласна парторганізація заявляє, що «Батьківщина» готова дати гідну відсіч будь-яким провокаціям.

«Водночас провокації, спрямовані проти партійців і кандидата в Президенти від нашої політичної сили, можуть вплинути на свободу волевиявлення громадян. Адже якщо такий дзвінок отримає не партієць, а пересічний виборець, він може злякатися й просто не піти на вибори чи не голосуватиме за кандидата, боячись переслідувань», – зазначають у Чернівецькому обласному партосередку ВО «Батьківщина» й додають, що їхня політсила не займається підкупом виборців, не проводить проплачених мітингів, а діє суто в рамках чинного законодавства.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова