Буковинська «Батьківщина» підбила підсумки місцевих виборів

Буковинська «Батьківщина» підбила підсумки виборів у чотирьох об’єднаних громадах Чернівецької області, які пройшли 24 грудня. Політсила Юлії Тимошенко здобула перше місце в регіоні: «Батьківщину» в радах ОТГ представлятимуть 23 депутати.

Як інформує прес-служба Чернівецької обласної парторганізації, заступниця очільника «батьківщинівців» краю Оксана Пантелеймонова на прес-конференції повідомила: 1-ше місце за кількістю обраних депутатів посіла «Батьківщина» у Вікнянській ОТГ (35% – відповідно 5 депутатів), Юрківецькій (26,9% – 7 депутатів), Кострижівській (31,8% – 7 депутатів) громадах на Заставнівщині. У Новоселицькій міській ОТГ «Батьківщина» матиме 4-х депутатів – на одного менше, ніж лідер перегонів.

Водночас представниця «Батьківщини» заявила про масові порушення і фальсифікації, зокрема в Заставнівському районі: «Ще задовго до дня виборів деякі кандидати на голову Вікнянської ОТГ поширювали «чорнуху» проти своїх опонентів. Це бачили і жителі сіл, і спостерігачі. Тішить, що самі виборці сприймають такі дії вкрай негативно».

Оксана Пантелеймонова розповіла про інший прикрий інцидент: на виборах у Юрківецькій ОТГ через помилки в бюлетенях їх тричі передруковували, і все одно припустилися помилки.

«Спочатку дільничні комісії отримали бюлетені, які по всіх округах були надруковані з помилками, – каже заступник голови Чернівецької обласної парторганізації. – Їх передрукували, та виявилося, що і в нових по 5-му округу «помилка»: немає кандидата від «Батьківщини»! Знову передрукували – виявилося, що дані одного з кандидатів на посаду голови (а це була кандидат від ВО «Батьківщина» Марія Смеречанська) надруковані без зазначення партії, яка цього кандидата висувала. Тому зараз подаємо позов до суду щодо визнання недійсними виборів голови Юрківецької ОТГ».

За словами Оксани Пантелеймонової, люди розчаровані діями влади, а тому не обирають провладних кандидатів, віддаючи перевагу опозиції.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова