Буковинська «Батьківщина»: Об’єднання територіальних громад має відбуватися в інтересах людей

Зміни до Перспективного плану об’єднання територіальних громад Чернівецької області необхідно розглядати ґрунтовно й ретельно.

На цьому під час сесії самоврядного органу наголосила голова фракції «Батьківщина» в Чернівецькій облраді Альона Гливко.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, у підсумку облрада не підтримала поспішні зміни, на яких наполягали провладні депутати.

Обранці від БПП та інші провладні депутати під час позачергової сесії Чернівецької облради запропонували розглянути зміни до Перспективного плану об’єднання територіальних громад. Двічі рада не підтримувала цю пропозицію, але ініціатори наполягали.

7

«Не можна розглядати такі питання похапцем, – сказала представниця «Батьківщини» Альона Гливко. – Необхідно відставити вбік партійні та особисті інтереси, а на перше місце поставити виключно інтереси громад».

Голова фракції «Батьківщина» для прикладу навела Глибоцький район, один із округів якого представляє в облраді і з яким постійно спілкується. Альона Гливко відзначила, що на місцях є багато неузгодженостей, а тому треба їхати в райони й збирати пропозиції громади.

«Лише після цього слід ухвалювати рішення, обов’язково дотримуючись принципу добровільності об’єднання», – зазначила представниця «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова