Буковинська «Батьківщина» ініціювала звернення щодо підтримки малого і середнього бізнесу та ФОПів

На початку позачергового пленарного засідання облради голова фракції «Батьківщина» Іван Мунтян запропонував внести до порядку денного сесії звернення до Верховної Ради щодо підтримки малого і середнього бізнесу та ФОПів.

Про це повідомляє пресслужба обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

«Зважаючи на ситуацію, яка склалася у секторі малого та мікропідприємництва нашої області та країни в цілому, прошу внести до порядку денного чергової сесії обласної ради звернення до Верховної Ради України щодо підтримки малого та середнього бізнесу та ФОПів», –звернувся Іван Мунтян до депутатів.

Питання було внесено до порядку денного, його голосували першим – щоб оперативно відправити до Верховної Ради і озвучити свою підтримку мітингуючим ФОПам. Звернення підтримане 52-ма голосами.

«З 1 січня набувають чинності, ухвалені владою рішення, які завдають нищівний удар по малому бізнесу. А представники різних видів ФОПів уже довгий час стоять під стінами Верховної Ради і просять не знищувати їх, не заганяти в тінь і не позбавляти мінімального заробітку. Прийняті нещодавно Верховною Радою рішення, фактично призведуть до ліквідації спрощеної системи оподаткування, неминучого збільшення цін на споживчі товари та послуги для споживачів, закриття об’єктів малого бізнесу, скорочення кількості робочих місць, змушуючи переходити їх у «тінь», – йдеться у зверненні.

Тож буковинські обранці просять парламент відреагувати на акції протесту ФОПів під стінами Верховної Ради України: прийняти представників ФОПів у Верховній Раді, вислухати їхні пропозиції та ухвалили законопроєкт 5866.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова