Буковинська «Батьківщина» дбає про безпеку автомобільного руху в обласному центрі

Очільниця фракції «Батьківщина» Чернівецької облради Альона Гливко на черговій сесії внесла пропозицію виділити 100 тис. грн обласному наркодиспансеру для закупівлі наркотестів.

Як повідомляє прес-служба обласної «Батьківщини», з таким проханням до «батьківщинівців» звернулося керівництво патрульної поліції Чернівців.

«Значне зниження безпеки на автодорогах викликане багатьма факторами, серед яких не останнім є факт, коли водії керують транспортними засобами в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. Для оперативного фіксування такого стану поліцейські змушені купувати наркотести в аптеках за власні кошти. Тому закупівлю тестів за кошти бюджету вважаю одним із важливих способів контролю за безпекою на дорогах», – сказала Альона Гливко.

Депутати підтримали пропозицію «батьківщинівки» і внесли зміни до обласного бюджету на 2017 рік. Обласна рада виділила 100 тис. грн на закупівлю наркотестів для комунальної установи «Обласний наркодиспансер» для подальшого використання в роботі міської поліції. Кошти перерозподілено з «Програми впровадження державної політики органами влади у Чернівецькій області». Йдеться про премії та надбавки чиновникам обласної виконавчої влади, а також кошти на публічні та траурні заходи за участі влади . Депутати вважають, що збереження людських життів цінніше, аніж формальне запалювання лампадок.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова