Бучанці підтримують проведення всеукраїнського референдуму

У зборах ініцівної групи з проведення всеукраїнського референдуму взяли участь жителі Бучанської громади, котрі не погоджуються з рішенням влади щодо розпродажу українських земель.

Голова фракції «Батьківщина»  у Бучанській міській раді Олег Сотніков переконаний, що землю в Україні має купувати лише держава, аби здавати її в оренду вітчизняним фермерам, середнім і малим сільгоспвиробникам.

«Ця земля годувала наших батьків та дідів і вона повинна годувати наших дітей. Яким же чином можна її зараз продати? Чиє це все стане? За які гроші ми будемо жити?» − обурився Олег Сотніков.

Депутат Бучанської міськради від «Батьківщини» Наталія Валяр  погоджується з головою фракції і додає, що відкриття ринку сільськогосподарської землі в такому вигляді, як це заплановано владою, – це катастрофа. Вона пропонує своє бачення ринку землі.

«Якщо людина хоче продати пай, то лише держава за ринковою вартістю може викупити його, як це робиться в інших країнах», − зазначила Наталія Валяр.

Довідково. У суботу на зборах ініціативної групи за проведення всеукраїнського референдуму по землі були присутні 1700 громадян з Київщини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова