Богдана Тимощук: Україна подолає коронавірус, якщо всі дотримуватимуться правил

Закон один для всіх і якщо всі, незалежно від посад, будуть виконувати правила карантину, Україна зможе подолати коронавірус.

Ситуація з ковідом в Україні оголила проблему відсутності інформаційної політики – держава не займається формуванням громадської думки.

Про це в ефірі телеканалу Апостроф TV,  заявила депутатка від фракції «Батьківщина» в Київраді, заступник голови постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Богдана Тимощук. 

«Держава це сім’я, де є різновікові категорії людей. Якщо батьки непослідовні, хаотично дають дітям рекомендації, то послуху не буде. Така ж ситуація в державі, адже люди бачать хаотичність дій уряду», – зазначила Богдана Тимощук.

Депутатка наголосила, що вакцинація це єдиний захист від будь-яких інфекцій, однак, у цьому питанні має бути послідовність.

«Вакцинація єдиний метод, який може запобігти ускладненням, або полегшити перебіг захворювання. Мене більше турбують питання, повязані з ускладненнями хвороби та знаннями про вакцинацію. Тут думки розходяться, або інформація взагалі відсутня. Якщо людина не хворіла,  це один підхід, якщо хворіла, то при якій кількості антитіл і через який час після хвороби треба робити вакцинацію», – запитує Богдана Тимошук.

Депутатка додала, що через те, що щеплення проводиться вакциною, яка не пройшла третій етап досліджень, зрозуміло, є певний ризик. З іншого боку, потрібно усвідомити, де цей ризик більший. Тут уже кожна людина бере на себе певну частку відповідальності.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова