Благодійна підтримка від «батьківщинівців» Житомирщини: допомагали боротися з COVID-19 та наслідками підпалів

В умовах пандемії коронавірусу депутати та активісти Житомирської «Батьківщини» надавали посильну підтримку лікарям та жителям області, а після низки пожеж, які сталися у квітні в деяких населених пунктах регіону, –  допомагали населенню подолати наслідки підпалів.

Загалом за період введення карантину обласні партійці роздали до медичних закладів, соціальних установ і мешканцям 8 тисяч одноразових і 2540 багаторазових масок, 2 тисячі рукавичок, 520 одноразових і багаторазових захисних костюмів для медичного персоналу, 750 продуктових наборів.

У Бердичівському районі, забезпечивши медичні установи засобами індивідуального захисту, «батьківщинівці» в рамках програми  «Адвокат майбутнього» долучилися до розробки проєкту pro bono для медичних працівників України. Мета проєкту – надавати безкоштовну юридичну підтримку та консультації медичним працівникам, які виявилися найбільш вразливими як до коронавірусної хвороби, так і в питаннях їхнього соціального забезпечення.

У квітні на засіданні районних, міських, сільських та селищних рад відбулися сесії щодо перерозподілу бюджетних коштів на боротьбу з коронавірусною хворобою та пожежами.

Після хвилі пожеж, які сталися в Житомирській області, представники «Батьківщини» допомагали з евакуацією та забезпечували тимчасовим житлом постраждалих.

Через страшну пожежу в Овруцькому районі у селі Личмани згоріла половина будинків та майже всі будинки згоріли у селі Магдин. Силами «батьківщинівців» погорільцям були передані предмети першої необхідності, одяг, продукти харчування, насіннєвий матеріал і господарський інвентар.  Депутати від «Батьківщини» спільно з небайдужими мешканцями області й волонтерами зібрали і доставили для постраждалих більше 22 тонн допомоги.

Незважаючи на низку випробувань, з якими довелося справлятися жителям області, досвід житомирців доводить, що спільними зусиллями небайдужих активістів, депутатів і благодійників можна подолати будь-які негаразди.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова