Безпритульні тварини в Прилуках отримали харчування від волонтерів

Понад 500 безпритульних тварин у Прилуках отримали харчування від волонтерів.

Акцію з підтримки безпритульних тварин у Прилуках організувала ВО «Батьківщина» спільно з волонтерською організацією «Петро і Мазепа» на чолі з Дмитром Підтуркіним.

Волонтерський центр «Петро і Мазепа» здійснює широку допомогу населенню від початку війни. Підтримка надається переселенцям, які втратили житло, а також громадам області.

Проведено десятки різноманітних заходів. Разом із Валерієм Дубілем, Дмитром Підтуркіним організувана допомога для Деснянської громади, будинки якої постраждали під час ракетних ударів росіян. Допомагали будматеріалами. Корми для тварин Во «Петро і Мазепа» передає на Чернігівщину не вперше. Весною масштабна акція була проведена у Чернігові.

«Я дякую нашим героям медикам, військовим і обов’язково волонтерам. Дмитро Підтуркін та його організація з перших днів війни займається допомогою-і армії, і людям на нашій рідній Чернігівщині. Кожен вносить свою цеглинку в загальну перемогу України! Мені приємно, що ця організація відгукується на усі наші прохання. Зі свого боку завжди готовий підтримувати волонтерів, які допомогають там, де не може допомогти держава. Волонтери – це справжня совість нашого суспільства», – зазначив Валерій Дубіль.

«Нас з Дмитром Підтуркіним та цією волонтерською організацією познайомив Валерій Дубіль. Нам дуже приємна та важлива така допомога, адже в місті багато безпритульних котів та собак. Також є організації, які допомагають цим тваринам і для них цей корм буде в нагоді», — розповіла Віта Солорєва, очільниця Прилуцької «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова