Безцінна реліквія прибула до одеської опери

Напередодні різдвяних свят у Бахмуті побував заступник генеральної директорки – художньої керівниці Одеського оперного театру, депутат обласної ради від «Батьківщини» Олександр Барський.

На Бахмутському напрямку зараз дуже важко, сьогодні це одна із найінтенсивніших ділянок фронту, де постійно тривають бойові зіткнення та обстріли противника, проте Бахмут залишається під контролем ЗСУ.

«Батьківщинівець» зустрівся з командиром та воїнами 24-ої окремої механізованої бригади (ОМБр) імені Короля Данили Сухопутних військ ЗСУ,  яка перебуває на першій лінії оборони.

«Наші захисники передали Одеському національному академічному театру опери та балету прапор із власними підписами та щирими побажаннями. Попри важку, напружену ситуацію, військові знайшли хвилину, аби поділитися теплими спогадами про те, як відвідували Одеську оперу, її красу та велич, мистецьку потужність таланту наших артистів», – розповів Олександр Барський.

Безцінна реліквія посяде гідне місце в експозиції музею театру Одеської опери.

«Низький уклін нашим героям-захисникам за життя і можливість працювати, творити, щира дяка за дорогоцінний подарунок! Після нашої Перемоги ми обов’язково чекаємо їх на святковому концерті в опері!», – зазначили в театрі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова