«Батьківщинівка» захищає права жителів 30-кілометрової зони Запорізької АЕС

Депутатка Дніпропетровської обласної ради від «Батьківщини» Олександра Сотула звернулась до жителів Нікополя, Марганця та населених пунктів Нікопольського району, розташованих у 30-кілометровій зоні Запорізької атомної електростанції.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

«Я глибоко стурбована скасуванням нашого законного права на знижку з оплати електроенергії. Люди, які проживають в зоні підвищеного ризику, пов’язаного з діяльністю об’єктів ядерної енергетики, мають право на таку компенсацію, це передбачено Законом України», – наголосила Олександра Сотула у своєму зверненні.

​Депутатка закликала мешканців 30-ти кілометрової зони Запорізької АЕС підписати електронну петицію нікопольського міського голови Олександра Саюка на ім’я Президента України щодо відновлення пільг з оплати електроенергії.

Олександра Сотула повідомила, що на найближчу сесію обласної ради фракція «Батьківщина» готує проєкт рішення щодо звернення до вищих органів державної влади з вимогою відновити порушені права українців на пільги з оплати електроенергії. Також партійці готують проєкт рішення про звернення до обласних рад Запорізької, Миколаївської, Хмельницької, Волинської та Рівненської областей, де знаходяться населені пункти «зон спостереження» українських атомних електростанцій.

В офісі нікопольської міської організації ВО «Батьківщина» діє постійний прийом громадян з метою надання допомоги тим із них, хто самостійно не зміг підписати електронну петицію.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова