«Батьківщинівка» завітала на відкриття ФАПу в Чорнухинській громаді

4 листопада в селі Луговики Чорнухинської громади запрацював фельдшерсько-акушерський пункт. На відкритті побувала Лариса Босенко, заступник голови обласної «Батьківщини», голова постійної комісії з питань бюджету та управління майном обласної ради.

ФАП буде обслуговувати 458 жителів сіл Луговики і Бубни.

«Радує, що люди зможуть отримати необхідну медичну допомогу, виміряти тиск, рівень цукру та почути фахову пораду фельдшера Анатолія Закотенка. Для людей відремонтували маніпуляційну, кабінет прийому хворих і палату. В будівлі є вода і опалення. Від себе особисто для фельдшера вручила ноутбук. Хай служить для потреб громади», – розповіла Лариса Босенко.

Староста об’єднаної громади сіл Луговики, Бубни, Піски і Мокіївка Олексій Лозовий, член партії ВО «Батьківщина» розповів, що до ремонту фельдшерсько-акушерського пункту долучилися спонсори і 33 односельці.

«Дякую громаді за запрошення. Посильну допомогу, яку ми можемо вам надати, ми зараз надаємо і в обов’язковому порядку будемо вас підтримувати й надалі. Тож звертайтеся! Чим зможемо, обов’язково допоможемо. Стосовно сьогоднішньої події додам, що я пишаюся вами. Адже ви змогли об’єднатися, підтримати одне одного і зробити гарну справу. Тільки разом ми зможемо все! Хочеться побажати, щоб ФАП працював, був у належному стані та наповнювався новим медичним обладнанням. Кожному жителю громади бажаю міцного здоров’я», – сказала Лариса Босенко під час звернення до жителів громади.

ФАП працюватиме з понеділка по пятницю.

Громада вкрай потребувала медичного закладу в селі, адже до найближчого Мокиївського ФАПу – 6 км, а до селища Чорнухи – 15 км.

«Для фельдшерсько-акушерського пункту зробили гарний ремонт у частині приміщення. Ремонтні роботи тривали з червня. Завдяки спонсорській допомозі і людям, які відгукнулися, полагодили дах. Частину ремонту робили селяни – луговичани і бубняни. Тепер є кабінет прийому пацієнтів, маніпуляційна і палата», додав Анатолій Іванович.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова