«Батьківщинівка» очолила постійну комісію у Чернівецькій обласній раді

Депутат фракції ВО «Батьківщина» Світлана Фочук очолила постійну комісію з питань місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, етики, нагороджень, правових питань, міжетнічних відносин та антикорупційної двяльності.

Про це повідомляє пресслужба обласного осередку «Батьківщини».

Таке рішення депутати Чернівецької обласної ради ухвалили на другому пленарному засіданні першої сесії. Кандидатуру «батьківщинівки» на посаду голови постійної комісії ухвалили більшістю голосів.

«Батьківщинівці» увійшли також до складу інших комісій: з питань бюджету – Андрій Андрюк та Мірча Мунтян; з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – Іван Мунтян, Валерій Грижук, Оксана Пантелеймонова; з питань регуляторної політики розвитку підприємництва, агропромислового розвитку та земельних відносин – Ярослав Шешур; з питань охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і їх сімей – Тетяна Цинтар; з питань охорони навколишнього природного середовища, природокористування, паливно-енергетичного комплексу та надзвичайних ситуацій – Аурел Рошка.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова