«Батьківщинівець» зустрівся з молоддю Полтавщини

Керівник фракції «Батьківщина», перший заступник голови Полтавської облради Євгеній Холод зустрівся з учасниками кременчуцького проекту «Стажування в органах місцевого самоврядування».

Як повідомляє прес-служба Полтавського обласного партосередку, Євгеній Холод розповів молодим активістам про роботу обласної ради, її виконавчого апарату, зупинився на питаннях соціально-економічного розвитку області, акцентував увагу на ініціативі фракції «Батьківщина» щодо створення на Полтавщині Фонду регіонального розвитку.

молодь1
За словами Євгена Холода, робота Фонду допомагає реалізувати актуальні питання життєдіяльності місцевих територіальних громад Полтавщини.

«Маємо надію, що наступного року фінансовий портфель Фонду стане вагомим підгрунтям для соціально-економічного розвитку і області в цілому, і окремих громад», – наголосив «батьківщинівець».

молодь

Євгеній Холод переконаний, що молодь його рідного Кременчука братиме активну участь у суспільному житті, розроблятиме та втілюватиме в життя успішні проекти, спрямовані на розбудову наддніпрянського міста.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова