«Батьківщинівець» запропонував спрощену процедуру отримання землі учасниками АТО

Майже 700 учасників бойових дій на Сході України вже отримали земельні ділянки на території Погребищенської ОТГ, а це майже 1 400 га землі.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, земельні ділянки отримали учасники бойових дій, які є мешканцями Погребищенської громади. Отримають свої землі і ті, хто сьогодні несе службу в зоні АТО.

Про це під час зустрічі з представниками спілки АТОвців наголосив перший заступник голови Погребищенської міської ради «батьківщинівець» Євген Потучек-Запольський.

Саме з ініціативи Євгена Миколайовича відбулась зустріч із учасниками бойових дій, під час якої було напрацьовано алгоритм дій для отримання земельних ділянок.

«Ми зіткнулись з тим, що сьогодні АТОвці через третіх осіб намагаються отримати землю, причому не лише ті, які проживають на території Погребищенської ОТГ,  – зауважив перший заступник голови Погребищенської міської ради. – Аби уникнути махінацій, зійшлись на тому, що учасники бойових дій на Сході через спілку АТОвців подаватимуть звернення на земельний відділ Погребищенської міської ради. Процедура спрощена та прозора», – сказав «батьківщинівець».

Учасники зустрічі також обговорили шляхи активізації волонтерського руху на території Погребищенської ОТГ. Євген Миколайович наголосив, що потрібно активніше залучати до роботи з волонтерами місцевих підприємців та громаду. Адже допомоги потребують не лише сім’ї та родини учасників бойових дій на Сході, а й малозабезпечені громадяни, інваліди, пенсіонери. Важливо, щоб ініціатива йшла не від влади, яка і так забезпечує надання пільг цій категорії населення, а й від бізнесу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова