«Батьківщинівець» закликав своїх суперників на виборах здійснити спільний велопробіг

Кандидат у народні депутати України по виборчому округу № 30, очільник Кам’янської міської парторганізації Олександр Плахотнік закликав своїх суперників у боротьбі за парламентське крісло здійснити спільний велопробіг.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку, головною метою велопробігу партієць назвав ознайомлення немісцевих кандидатів з Дніпром – його центральною та лівобережною частинами, та віддаленим мікрорайоном Романковим.


«Деяким місцевим кандидатам не завадило б освіжити в пам’яті, де і як живуть, чим дихають їхні виборці», – наголосив Олександр Плахотнік.

Однак, ніхто з кандидатів у депутати проїхатися на велосипеді містом, яке вони називають рідним, так і не забажав. Олександр Плахотнік все одно втілив цю ідею в життя, проїхавши 40 кілометрів на велосипеді разом із депутатом міської ради від «Батьківщини» Віталієм Чернявським, що викликало жваве обговорення в соціальних мережах.

«Можливо, немісцеві пошкодували грошей на електричку, чи маршрутку, аби приїхати до нас із Дніпра, чи П’ятихаток. Місцеві ж так втомилися агітувати за себе улюблених, що крутити педалі вже просто не вистачило сил», – охарактеризував ситуацію один із дописувачів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова