«Батьківщинівець» з Одещини отримав відзнаку «Аграрного Союзу України»

Днями у Києві відбулось урочисте відзначення 50-річчя громадської організації «Аграрний Союз України».

Одещину на заході представляв керівник Кілійського відокремленого підрозділу ГО «Аграрний союз України», голова Фурманівського СВК «Вікторія» Дмитро Артеменко, який очолює фракцію «Батьківщина» в Кілійській міській раді.

На ювілеї «Аграрного Союзу України» Дмитро Артеменко був нагороджений Почесною грамотою за внесок у розвиток сільського господарства.

«Аграріїв можна назвати силою, що стабілізує країну із нестабільним політико-економічним курсом. Важко уявити, що було б з нашою державою, якби ніхто не наважувався на слово правди. Але правда та боротьба вимагають сил та єдності. Все починається з малого – з нашого Кілійського відокремленого підрозділу ГО «Аграрний союз України», – зазначив Дмитро Артеменко.

Він розповів, що постійно з колегами опрацьовує важливі питання та відстоює інтереси аграріїв.

«Недаремно наші славні предки говорили, що «гурт – це сила!». Цей ювілей показав, що аграрії нашої держави єдині, разом розвивають спільну справу та виступали стіною один за одного. У цьому я бачу і свою місіюяк керівника Кілійського відокремленого підрозділу ГО «Аграрний союз України», – наголосив «батьківщинівець».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова