«Батьківщинівець» вимагає розслідувати оборудки із землею секретаря Черкаської міськради

Голова фракції «Батьківщина» в Черкаській обласній раді Михайло Мушієк вимагає притягнути до кримінальної відповідальності секретаря Черкаської міськради Олександра Радуцького, який 2015 року уклав сумнівні договори на користування землею.

Як інформує прес-служба обласного партосередку, про це Михайло Мушієк заявив на сесії Черкаської облради, зачитавши своє депутатське звернення.

DSC_0431

«Батьківщинівець» повідомив колег про всі оборудки Олександра Радуцького із землею та зачитав список будівельних підприємств, які взяли участь у підписанні сумнівних угод.

«Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький, використовуючи своє службове становище, не маючи повноважень від Черкаської міської ради, підписав додаткові угоди до договорів суперфіції і тим самим надав неправомірну вигоду зазначеним суб’єктам господарювання у вигляді отримання 9,8 га землі, за що передбачена відповідальність ст. 364 Кримінального кодексу України», – зазначив Михайло Мушієк у депутатському зверненні.

Представник «Батьківщини» вимагає провести перевірку викладених фактів та розпочати досудове розслідування.

Михайло Мушієк адресував депутатське звернення не лише голові Черкаської ОДА, керівникам силових управлінь області, а й Президентові України та Верховній Раді.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова