«Батьківщинівець» провів у Володимирі-Волинському «круглий стіл» із захисниками України

З нагоди Дня захисника України голова Володимир-Волинського міського партосередку ВО «Батьківщина», заступник мера Володимира-Волинського Олег Свідерський зустрівся з учасниками бойових дій на Сході, вояками УПА, представниками громадських організацій, які опікуються ветеранами та родинами загиблих військовослужбовців.

Як повідомляє прес-служба Волинської обласної партійної організації, Олег Свідерський долучився до обговоренні актуальних проблем соціального захисту учасників АТО та надання їм правової допомоги.

«До участі в «круглому столі» запросили спеціалістів соціальних служб та відділення Пенсійного фонду, активістів громадських організацій. Серед пропозицій, які озвучили учасники бойових дій, – збільшення кількості пільгових ліжкомісць у територіальному медичному об’єднанні, виділення земельних ділянок для будівництва житла, організація курсів для здобуття водійських прав, збільшення коштів на оздоровлення», – розповів представник «Батьківщини».

За словами Олега Свідерського, проблеми, на яких під час зібрання наголошували учасники АТО та члени братства ОУН-УПА імені Клима Савура, депутати-«батьківщинівці» порушуватимуть на сесійному засіданні Володимир-Волинської міськради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова