«Батьківщинівець» привітав жителів Черкас із прийдешнім святом

Секретар Черкаської міської ради, голова обласної парторганізації Юрій Тренкін напередодні Великодня привітав черкащан зі святом.

Як інформує пресслужба обласної парторганізації, у передсвяткові дні партієць разом зі своїми помічниками, головами ОСББ та волонтерами відвідав малозабезпечених жителів мікрорайону Митниця, аби привітати їх зі святом та вручити паски.

Всього у ці дні митничанам від імені Юрія Тренкіна було передано 5000 ароматних пасок.

Частина Великодніх пасок вручено громадянам, які прийшли на особистий прийом депутата Черкаської міської ради Юрія Тренкіна, який відбувався у Чистий четвер.

«Дарувати Великодні паски черкасцям напередодні великого свята для мене стало традицією. Щороку я із задоволенням вітаю митничан із Великодніми святами та вручаю їм смачні паски», – розповів Юрій Тренкін.

Політик зауважив, що для багатьох громадян Великодній подарунок став дуже вчасним і доречним, адже у деяких одиноких людей літнього віку скрутне матеріальне становище.

«Головне, що люди відчули турботу і радість від спілкування, добре слово і щирі привітання, що  додасть їм святкового настрою», – зауважив Юрій Тренкін.

Із Великодніми святами «батьківщинівець» також привітав працівників освітніх закладів.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова