«Батьківщинівець» привітав ветеранів Афганської війни

Заступник голови Олександрійської РДА та депутат Світловодської міськради від ВО «Батьківщина» Роман Домбровський з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав привітав ветеранів Афганської війни.

Зустріч «Пам’ять наповнює нас сенсом життя» відбулась у музейному центрі міста Олександрія. На урочистостях презентували другу частину книги Олександра Піщанського «Крепче стали, сильнее огня. 1979-1989».

У заході взяли участь учасники бойових дій в Афганістані у 1979-1989 років, представники військової частини N2269 та Олександрійського об’єднаного міського територіального центру комплектування і соціальної підтримки.

Роман Домбровський подякував ветеранам за гідне виконання свого військового обов’язку та наголосив на тому, що вони і сьогодні є прикладом для молоді.

З нагоди Дня вшанування воїнів-інтернаціоналістів та 33-ї річниці виведення військ із Афганістану депутат від «Батьківщини» вручив ветеранам-афганцям Подяки голови Олександрійської районної державної адміністрації.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова