«Батьківщинівець» привітав колектив Черкаського державного технологічного університету

Голова обласної партійної організації, секретар міської ради Юрій Тренкін привітав колектив Черкаського державного технологічного університету із 63-ю річницею від дня його заснування.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, партієць був запрошений на спеціальне засідання вченої ради університету, яке відбулося з нагоди свята.

На заході відзначено, що за ці роки тисячі випускників університету сказали вагоме слово у науці, політиці, громадсько-політичному житті України і світу. Розробки та впроваджені новації й технології викладачів і студентів ЧДТУ нині використовують і українські військові, і медичні працівники, лікуючи поранених. З 2014 року, особливо під час повномасштабної війни, колектив закладу постійно допомагає  Збройним Силам України та внутрішньо переміщеним особам.

Вітаючи колектив навчального закладу, Юрій Тренкін, який, до речі, є випускником цього навчального закладу, наголосив, що сьогодні передові технології та новації не тільки рухають науково-технічний прогрес, а й допомагають здобувати Перемогу.

«Приємно чути про успіхи і перспективи навчального закладу, котрий, попри воєнний стан, впевнено планує майбутнє.Напрацювання університету надзвичайно потрібні будуть нашій державі для її відбудови у повоєнний час. Депутати міської ради, зокрема і фракція «Батьківщина», постійно підтримують освіту і науку, оскільки розуміють важливість інвестицій у майбутнє», – сказав партієць.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова