«Батьківщинівець» привітав дитячий будинок сімейного типу

Депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв привітав дитячий будинок сімейного типу родини Людмили Чуб у Жовтих Водах з черговою річницею з дня його заснування.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

Дитячий будинок сімейного типу родини Людмили Чуб створено 11 років тому рішенням виконавчого комітету Жовтоводської міської ради. За час його існування тут знайшли свою сім’ю 19 дітей. Ця родина є першою в Жовтих Водах, яка заснувала дитячий будинок сімейного типу.

Чуб (2)

За ініціативою «батьківщинівця» Гілала Ісаєва Людмила Чуб отримала відзнаку голови Дніпропетровської облради – пам’ятний знак «85 років Дніпропетровській області».

На сьогодні у дитячому будинку живуть шестеро дітей-вихованців. Велику увагу тут приділяють навчанню, отриманню професійної освіти, підготовці до дорослого життя. Діти здобувають навички ведення домашнього господарства. Родина є творчою – тут малюють, співають, займаються рукоділлям. Діти беруть активну участь у громадському житті школи. Нещодавно Олександра, одна з вихованок родини, перемогла на фестивалі «Мама + Я» у номінації «вокал».

Четверо дітей родини Людмили Чуб вступили до вишів, п’ятеро – здобувають освіту в середніх навчальних закладах, 11 – закінчили середні спеціальні заклади та отримали професію. На сьогодні 11 вихованців створили свої власні сім’ї та виховують 10 дітей, яких Людмила Чуб вважає своїми онуками.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова