«Батьківщинівець» організував волейбольний турнір пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 33-ої річниця виведення військ з Афганістану депутат Вінницької обласної ради від «Батьківщини» Геннадій Мазур організував та особисто взяв участь у волейбольному турнірі.

«Спільними зусиллями разом з АФ «Ольгопіль», Вінницькою обласною спілкою ветеранів війни в Афганістані, Чечельницької територіальною громадою, федерацією волейболу Гайсинського району, ФСТ «Колос» в селі Каташин Чечельницької територіальної громади провели волейбольний турнір пам’яті воїнів-інтернаціоналістів», – розповів Геннадій Мазур.

У турнірі взяли участь команди громад Тростянця, Ольгополя, Ладижина та Крижополя. У спортивній боротьбі перше місце посіла команда Ольгополя, друге – Тростянця, третє – Крижополя, четверте – Ладижина.

З нагоди 33-ої річниці виведення військ з Афганістану голова Української Спілки ветеранів (воїнівінтернаціоналістів) СергійЧервонописький вручив Геннадію Мазуру медаль «Честь, Мужність, Пам’ять». Адже впродовж багатьох років Геннадій Федорович допомагає районнним спілкам та воїнам-інтернаціоналістам у вирішенні їхніх проблем.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова