«Батьківщинівець» на Полтавщині переймається проблемами аграрної галузі

Приватне підприємство «Крячківка-Агро-Плюс», очолюване заступником голови фракції «Батьківщина» у Полтавській обласній раді Андрієм Сімоновим, одним із перших у Пирятинському районі завершило повний комплекс весняно-польових робіт.

Про це інформує прес-служба Полтавської обласної партійної організації.


За словами Андрія Сімонова, цьогоріч весна була особливою, з великою кількістю дощів, тому посівна кампанія була надзвичайно напруженою.

«Не пам’ятаю такого, аби навесні ми п’ять днів підряд не могли сіяти через таку кількість опадів, але встигли завершити посівну в оптимальні строки завдяки самовідданій цілодобовій праці нашого колективу», – розповів партієць.

Андрій Сімонов зазначив, що стала в пригоді 16-рядкова сівалка «Вадерштадт», придбана цієї весни, яка забезпечувала посів на швидкості 15 км/годину, а також інша, перевірена часом, техніка.

До слова, «батьківщинівець» Андрій Сімонов є одним із найавторитетніших керівників господарств Полтавщини, відомий ефективними новаціями в сфері АПК та тим, що забезпечує стабільно високі заробітки фахівцям аграрної галузі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова