«Батьківщинівець» із Вінниці став фіналістом марафону Морської піхоти США

Герой Майдану з Вінниці, член партії ВО «Батьківщина» Микола Рудик у складі збірної ветеранів України взяв участь у марафоні Морської піхоти США. Після важкого поранення він зумів подолати дистанцію 42 км 195 м.

Про це повідомляє прес-служба обласної партійної організації.

Депутати Вінницької облради з фракції «Батьківщина» Олег Коров’ячук і Владислав Рой разом із побратимами-«майданівцями» зустріли легендарного Героя Майдану – марафонця, майстра спорту міжнародного класу Миколу Рудика.

«Протягом двох місяців після поранення та контузії, які Микола отримав на Майдані 2014 року, він лікувався в Києві та Варшаві. Пережив три складні операції, польські хірурги ледве врятували йому життя», – розповів після зустрічі з побратимом Владислав Рой.

Він зазначив, що пишається такими сильними й мужніми українцями, як Микола Рудик, котрі через біль перемагають заради Батьківщини.

Українські марафонці-ветерани у Вашингтоні брали участь у 42-му марафоні Морської піхоти США. Команда із 10 осіб у футболках із написом «Армія України» виступала одразу в трьох дисциплінах: забігах на 10 і 42 км та заїзді на ручному велосипеді.

Четверо учасників – Микола Рудик, Єгор Терехов, Олександр Маланич і Юрій Писарчук – пробігли марафон протяжністю 42 км 195 м. Олександр Чалапчий здолав цю дистанцію на спеціалізованому ручному велосипеді. Вадим Свириденко, Дмитро Блохін, Юрій Дмитренко, Павло Солоха й Артем Лукашук бігли дистанцію 10 км.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова